Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia

12 marca br. w Hali Sportowej w Strumieniu odbyła się ostatnia 14 kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej. Dzisiaj pani Burmistrz Strumienia Anna Grygierek uhonorowała drużyny pucharami, zwycięskie drużyny medalami a najlepszych zawodników statuetkami. Drużyny otrzymały również piłki ufundowane przez prezesa BTS Rekord w Bielsku Białej Janusza Szymurę.

Wyniki:
XIV KOLEJKA (VII rewanże)
„Dinusie” :  „La Furia Roja”                           3 : 2
„FC Pewny Koń” : „Podobno są Gorsi”         4 : 15
„FC Futbolsklep”  : „Fortuna”                        4 : 6
„Reszta Świata’ ; „Turbo Ptysie”                     5 : 0 (w:o)
Najlepszym Strzelcem HLPN został Tomasz Saltarius z 24 bramkami z drużyny „Podobno są Gorsi”.
Najlepszym Zawodnikiem Mateusz Janota a Najlepszym Bramkarzem Łukasz Sowa z drużyny „Fortuna”.
Strzelcy Ligi:
Tomasz Saltarius                     24 bramek
Grzegorz Drabik                      22
Mirosław Ustaszewski            21
Patryk Maciejny                      19
Mateusz Janota                       18
Dawid Zorychta                       18
Sebastian Czech                      15
Kamil Różankowski               14
Adam Holesz                           13
Tomasz Krzempek                  13
Szymon Pietrzyk                     13
Szymon Miłek                          12
Dominik Gabryś                      12
Krzysztof Juszczyk                 10
Andrzej Pawlak                       10

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Br.
zdobyte
Br. stracone Bilans
1 FORTUNA 14 39 98 35 63
2 PODOBNO SĄ GORSI 14 31 84 42 42
3 FC FUTBOLSKLEP 14 27 74 42 32
4 DINUSIE 14 25 64 57 7
5 LA FURIA ROJA 14 19 38 50 -12
6 RESZTA ŚWIATA 14 17 67 69 -2
7 FC PEWNY KOŃ 14 7 42 107 -65
8 TURBO PTYSIE 14 0 25 83 -5

I miejsce „Fortuna”
Marcin Staroń, Mateusz Janota, Dariusz Indyk, Mirosław Ustaszewski, Łukasz Sowa, Dawid Zorychta, Tomasz Krzempek, Bartłomiej Midura.
II miejsce „Podobno są Gorsi”
Andrzej Danel, Grzegorz Drobik, Michał Folek, Damian Franek, Arkadiusz Kidoń, Sławomir Kidoń, Daniel Maruszak, Tomasz Saltarius, Ireneusz Szpałek, Mateusz Saltarius.
III miejsce „FC Futbolspkep”
Grzegorz Kawulok, Kazimierz Jaworski, Patryk Maciejny, Dawid Grabski, Bartłomiej Gabryś, Maksymilian Szczypka, Radosław Fizia, Tomasz Milanowski, Dominik Gabryś, Konrad Janowski, Mariusz Miśkiewicz, Konrad Janowski.
IV miejsce „Dinusie”
Andrzej Pawlak, Dariusz Wacha, Paweł Skorupka, Sebastian Czech, Wojciech Rakus, Sebastian Lazar, Robert Opoka, Adrian Gabryś, Andrzej Niemczyk, Michał Kiecok, Robert Miły.
V miejsce „La Furia Roja”
Łukasz Markiton, Adrian Markiton, Grzegorz Maciończyk, Daniel Hołota, Arkadiusz Zachraj, Szymon Jodłowiec, Piotr Klimek, Stanisław Możdżeń, Tomasz Rzyman, Łukasz Błachut, Kamil Markiton.
VI miejsce „Reszta Świata”
Kamil Ociepka, Łukasz Czerwiński, Szymon Pietrzyk, Szymon Miłek, Krzysztof Juszczyk, Łukasz Mikołajczyk, Józef Niemczyk, Radosław Wojciechowski, Tomasz Szweblik, Kamil Rózankowski, Leszek Dziędziel, Jan Lang.
VII miejsce „FC Pewny Koń”
Damian Czakon, Klaudiusz Grzybek, Kamil Machej, Mateusz Kojzar, Mateusz Grelowski, Adrian Pupek, Mateusz Siekierka, Mateusz Lebioda, Damian Bazgier, Mateusz Stryganek.
VIII miejsce „Turbo Ptysie”
Daniel Biesok, Remigiusz Kapias, Adam Holesz, Konrad Nowak, Adrian Bocian, Jakub Krzempek, Przemysław Kłóś, Marcin Surmiał, Dawid Gruszka.
IX miejsce „Naprzód Betlejem” 
Kacper Rakus, Igor Kolanko, Bartosz Szymczak, Jakub Rakus, Dawid Kosmala, Kajetan Penkala, Damian Rajca, Wojtek Legęć, Paweł Wala, Marcin Kajstura, Daniel Dziendziel.