Hala Sportowa

Basen w Strumieniu

W trzecim dniu zajęć wakacyjnych uczestnicy półkolonii wybrali się na basen, gdzie zorganizowano im wiele atrakcji. Najważniejsze jednak w tym dniu było spotkanie z ratownikiem, który omówił zasady bhp na basenie oraz innych akwenach wodnych. Na dzieci w tym dniu czekały następujące atrakcje: aqua aerobik, nauka pływania, gra w piłkę wodną, zjazd na czas ze zjeżdżalni i konkurencje na „najwszechstronniejszego pływaka”.
Pani kierownik strumieńskiego basenu Katarzyna Wyleżuch przygotowała nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy dla najlepszych zawodników.
Wyniki:
I miejsce w konkurencji na „najszybszy zjazd” zajął Dominik Wiewóra, drugi był Igor Folek a na trzecim miejsce ex aequo byli: Davide Janiak i Szymon Orszulik. Najmłodszym uczestnikiem został Aleksander Badura. Wśród dziewcząt zwyciężyła: Sara Wróbel, druga była Weronika Ledwoń i trzecia Natasza Rauer. Wśród najmłodszych dziewczynek najlepsza była w zjeździe Kornelia Kuczera. W kategorii „najwszechstronniejszego pływaka” wygrali Mikołaj Wiewiórka i Natasza Rauer.