Sport w Gminie

MISTRZOWIE POWIATU

15 marca br. w Hali Sportowej SP 2 w Ustroniu dużym sukcesem zakończyły się rozgrywki w Mini Piłce Siatkowej uczniów Szkoły Podstawowej z Drogomyśla. Zajęli I miejsce i wywalczyli tytuł Mistrzów Powiatu. W skład zwycięskiej reprezentacji weszli: Patryk Szołtys, Bartek Szołtys, Bartek Maly, Bartek Brudny, Mariusz Sojka, Dawid Bałda, Stanisław Baron i Wojciech Pomykacz. Drużynę do zawodów przygotowała Renata Piórkowska.
Zawodnicy najpierw wygrali wszystkie mecze na turnieju miejsko-gminnych, następnie  pokonali szkołę z SP z Mnicha i z SP 1 ze Skoczowa, w finale powiatowym nie dali szans szkole SP 6 z Cieszyna i SP 2 z Ustronia. Teraz naszą gminę będą reprezentować na zawodach w półfinałach wojewódzkich. Gratujemy uczniom i ich opiekunce.