AMATORSKA SIATKÓWKA

4 grudnia br. w Hali Sportowej w Strumieniu odbył się Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn. Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała Burmistrz Strumienia Anna Grygierek,
Wyniki:
GRUPA B
„KS Kaczyce” : „Korfantego Devils ”                  0:2 /19:25, 22:25/
„KS Kaczyce ” : „Księstwo Cieszyńskie”            2:0 /25:18, 25:20/
„Księstwo Cieszyńskie”: „Korfantego Devils”  1:2 /20:25, 27:25, 8:15/
GRUPA A
„Wesołe Czwartki” : „Luzaki z Goleszowa”     0:2 /19:25, 12:25/
„Wesołe Pieczarki” ; „Wesołe Czwartki”          2:0 /25:9, 25:8/
„Luzaki z Goleszowa” : „Wesołe Pieczarki”     0:2 /13:25, 19:25/
półfinał
„Wesołe Pieczarki” : „KS Kaczyce”                   2:0 /25:22, 25:18/
„Luzaki z Goleszowa” : „Korfantego Devils”  0:2 /20:25, 22:25/
mecz o 5 miejsce
„Wesołe Czwartki” : „Księstwo Cieszyńskie”  0:2 /11:25, 17:25/
mecz o 3 miejsce
„Luzaki z Goleszowa” : „KS Kaczyce”              0:2 /15:25, 20:25/
mecz o 1 miejsce
„Korfantego Devils” : „Wesołe Pieczarki”       2:0 /25:22, 25>20/
I miejsce „Korfantego Devils”

Marek Nowok, Paweł Kłapsia, Tomasz Kłapsia, Kamil Macura, Michał Gorol, Sławomir Cichy
II miejsce – „Wesołe Pieczarki”

Mateusz Kucharczyk, Michał Hodór, Michał Wychrystenko, Mateusz Now
ak, Adam Gajda, Tomasz Chromik
III miejsce – „KS Kaczyce”

Krzysztof Żukrowski, Sebastian Bijok, Marek Sobotka, Szymon Chowaniak, Kamil Tomosz, Michał Konderla, Mateusz Olszar, Patryk Kuś, Radosław Łazarski, Szymon Michalik
IV miejsce -„Luzaki z Goleszowa”

Krzysztof Ryżewski, Aleksandra Stokłosa – Wapiennik, Samuel Gogółka, Dawid Jachnicki, Natalia Kral, Michał Laszczak
V miejsce – „Księstwo Cieszyńskie”

Mateusz Kowalski, Damian Sembol, Michał Buryan, Sylwester Nowacki, Mateusz Cienciała, Tomasz Raszka, Dawid Ferfecki
VI miejsce – „Wesołe Czwartki”

Mateusz Tront, Konrad Nowak, Anna Niemczyk, Andrzej Niemczyk Dominika Sojka, Jarosław Juszczyk
Statuetki najlepszych zawodników drużyny otrzymali: Kamil Macura, Mateusz Nowak, Kamil Tomosz, Dawid Jachnicki, Damian Sembol, Jarosław Juszczyk
Turniej sędziowali: Krzysztof Krzyżanowski i Sławomir Pilch.