Hala Sportowa

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA

2 czerwca br. na boiskach i w hali sportowej w Strumieniu odbył się pełen aktywności Sportowy Dzień Dziecka pod patronatem Burmistrz Strumienia Anny Grygierek.
Od godz. 13.00 do 17.00 dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji i wspólnie świętować swój dzień w wyjątkowy sposób. W programie znalazły się wyrzuty kolorowych proszków holi. Dzieci miały również okazję skakać na dmuchańcach i bawić się w pianie, tańczyć, a to wszystko przy dźwiękach DJ „Pedro”, który zadbał o oprawę muzyczną w czasie całej imprezy. Sportowe konkurencje, które zostały przygotowane dostarczyły mnóstwo emocji i zdrowej rywalizacji.
Dodatkowo uczestnicy mieli okazję nauczyć się podstaw pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonej przez ratowników WOPR z basenu kąpielowego, co jest niezwykle cenną umiejętnością.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich obecność, entuzjazm i emocje związane z tym wspaniałym dniem. Szczególe podziękowania należą się: młodzieży z Drużynowych Jednostek OSP z Drogomyśla i ze Strumienia, którzy prowadzili przygotowane konkurencje sportowe oraz strażakom z OSP ze Strumienia, że czuwali nad bezpieczeństwem naszych milusińskich i przybyłych rodziców i dziadków. Wszystkie dzieci na zakończenie otrzymały balony oraz słodkości, które wymienili za zdobyte aktywności sportowe.
Obchody Sportowego Dnia Dziecka zostały zorganizowane przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz przez Gminnego Koordynatora Sportu. Finansowane z Gminnego Programu Profilaktyki.