Hala Sportowa

LATO W MIEŚCIE

W czasie wakacji letnich w Hali Sportowej organizowane są półkolonie dla dzieci szkolnych z gminy Strumień w ramach akcji Lato w mieście: “Bezpieczne wakacje”.
Zwracam się z zapytaniem do Państwa, czy oferta organizacji tego typu zajęć jest dla Was atrakcyjna i czy zgodzicie się zapisać w tym roku Wasze dziecko.
Półkolonie – zostają zgłoszone do Kuratorium Oświaty z zachowaniem wszystkich procedur zawartych w wytycznych GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.
Planuje się utworzenie 2 grup ok. 12 osobowych, które miałyby zajęcia w hali  (2 godz) oraz w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury (2 godz). Razem 4 godziny. Grupy nie miałyby ze sobą kontaktu.
Termin I 29 czerwca – 3 lipca godz. 9.00 – 13.00 (24 osoby)
Termin II 6 lipca – 10 lipca godz. 9.00 – 13.00 (24 osoby)
Koszt 120 zł.
W czasie trwania półkolonii odbędą się zajęcia sportowe: zawody i rozgrywki, gry sprawnościowe, wyścigi rzędów, zabawy plastyczne konkursy rysunkowe, projekcja filmów, wyjścia do parku i na plac zabaw.
Dla dzieci przygotowany zostanie posiłek regeneracyjny, owoce i napoje.
W związku z krótkim czasem realizacji (zgłoszenie do kuratorium, wypełnienie karty kolonijnej) proszę o zadeklarowanie się chętnych osób.
Ilość miejsc jest ograniczona. Wypełnienie dokumentów oraz wpłata będzie kwalifikowało dziecko do wypoczynku.
Proszę o potwierdzenie do 15 czerwca br. godz. 13.00- “Czy jesteście Państwo zainteresowani ofertą”, aby można rozpocząć wszystkie procedury.
Telefon kontaktowy 668184655