Hala Sportowa

HALA SPORTOWA OTWARTA

Od 8 czerwca br. Hala Sportowa i siłownia w Strumieniu zostają otwarte. Warunkiem korzystania z hali dla grup zorganizowanych jest rezerwacja z jednodniowym wyprzedzeniem pod nr tel. 668 184 655. Osoby chętne do ćwiczeń na siłowni mogą rezerwować wejście również pod numerem tel. 33 8571 707.
Na obiekcie obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa. Chodzi przede wszystkim o ograniczenie kontaktu, tak aby zminimalizować ryzyko zakażenia COVID- 19, zarówno dla klientów, jak i pracowników.
Przed wejściem do Hali Sportowej i siłowni należy zapoznać się z nowymi warunkami korzystania z obiektu.
Warunki korzystania z obiektu
Place zabaw i ogólnodostępne siłownie na świeżym powietrzu zostały otwarte 6 czerwca. Obowiązuje nadal zachowanie odpowiedniego dystansu. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zachować tego dystansu, obowiązuje nas maseczka.
Przypominamy, że od 18 maja otwarte jest boisko ogólnodostępne za Szkołą Podstawową w Strumieniu ul. 1 Maja 38. Warunki korzystania z obiektu dostępne są na stronie: http://strumien.pl/news/otwarcie-boiska-w-strumieniu
W związku z dużą liczbą osób z potwierdzonym wynikiem dodatnim w naszej gminie znoszenie obostrzeń przebiega z dużą ostrożnością, dlatego też nie rekomenduje się otwarcia na ten czas basenu kąpielowego.